PRISM

Certyfikat Coach PRISM Brain Mapping

prism-3

PRISM Brain Mapping

Narzędzie to służy do identyfikacji preferowanych zachowań ludzi, które bezpośrednio odnoszą się do relacji interpersonalnych oraz wyników pracy. PRISM Brain Mapping nie jest oparte na żadnym modelu teoretycznym. Narzędzie to mierzy faktyczne preferencje zachowań ludzi przy pomocy platformy on-line.

prism4

PRISM Brain Mapping stanowi istotne i bardzo szerokie wsparcie dla obszaru HR oraz pomoc dla trenerów biznesowych i coachów. Dzięki PRISM Brain Mapping możecie Państwo tworzyć mapy preferowanych zachowań i profile poszczególnych osób, a także zespołów w celu jak najlepszego wykorzystania ich potencjału. PRISM Brain Mapping można także wykorzystać do przeprowadzenia procesu oceny 360°, benchmarkingu zawodowego, skutecznego przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz jako narzędzie wspierające rozwój osobisty i zawodowy.

prism-2

Istotne jest to, że PRISM Brain Mapping – w odróżnieniu od tradycyjnych narzędzi psychometrycznych, dokonujących „dwubiegunowego” pomiaru (np. introwertyk – ekstrawertyk) – mierzy 8 różnych typów zachowań wraz z siłą ich natężenia oraz identyfikuje 26 kluczowych czynników związanych z zachowaniem się człowieka w danej sytuacji. Pozwala to na przeprowadzenie analizy indywidualnych preferencji oraz zachowań i postaw człowieka prezentowanych w środowisku zawodowym. Dodatkowo narzędzie PRISM Brain Mapping dokonuje także pomiaru poziomu inteligencji emocjonalnej, wytrzymałości psychicznej oraz generuje raport „The Big Five” („Wielkiej Piątki”), odnoszący się do jednego z najszerzej stosowanych i powszechnie stosowanych modeli osobowości.

Narzędzie PRISM Brain Mapping jest wykorzystywane między innymi przez takie firmy i instytucje, jak: HSBC, Siemens, Barclays Capital, Maersk, Goodyear Dunlop, Cass Business School, City University London, Kleinwort Benson, Randstad Education, Viridian France, Deloitte, Diageo oraz Lloyds TSB.

Materiały do pobrania:

prism_podstawowy

prism_profesjonalny

prism_personalny

Kontakt:

Dorota Jaślan, +48 601 719 045, dorota.jaslan@gmail.com

Biuro: ul. Grzymalitów 11 lok 24, 03-141 Warszawa